LEIDA SULLE TÖÖ...
 momendil TOP raha teenimisvõimalusega klubis  (klubidel on madal ja kõrghooajad raha teenimiseks. Me teame kogu aeg, millises klubis/riigis on parim hetkel raha teenida , kuna me motoriseerime klubid läbi meie allikate)

OLE MEIEGA TURVALISELT...
 kõik meie klubid on ohutud ja turvalised, me kontrollime põhjalikult klubid enne, kui hakkame nendega koostööd tegema.

Tehes meiega koostööd ...
me garanteerime teile raha , kui klubi ei maksa (detailid on kirjas lepingus).

KORRALDADA TÖÖTINGIMUSED...
 me  korraldame sulle parimad töötingimused , mis on võimalik. Sa ei usu seda? Otsi endale töö paremate võimalustega ,kui pakume meie ja me maksame sulle 100 eurot!

AIDATA SIND...
 kui mõni tantsija on sinuga tüütu või ebameeldiv või klubi ei pea kinni töötingimustest või ettekandja /baaridaam ei ole sinu vastu kena , või mõne mistahes  muu mure korral ... võta meiega koheselt ühendust (helista või saada sms: +44 7937 068 562 )  ja me aitame sind.

VAHETADA KLUBI ...
 kui sa ei kohane klubis, kus sa oled või sa ei ole rahul rahaga, mida teenid või klubi vallandab su, võta meiega ühendust  ja me leiame sulle uue klubi.

TASU MEILE...
 tantsijad ei pea meile maksma mingit komisjonitasu,  töötingimused meie tantsijatele on paremad kui teistele tantsijatele , kes töötavad üksi või teiste agentuuridega. Kui sa saad teada või tead midagi vastupidist , võta meiega koheselt ühendust ja me vaatame uuesti läbi sinu töötingimused.
   
OLE AUS...
i) palun ütle meile enda kohta tõtt, ii) kui sa ei saa mingil põhjusel hetkel tööle minna , anna meile teada  ja sa oled hiljem teretulnud uuesti meiega töötama, iii) ära too oma sõbrannasid tööle meie klubidesse ilma , et sa oleks meid informeerinud, iv) alati informeeri meid, kui sa lahkud klubist ja kui sa plaanid tagasi minna klubisse.