Mis Paco Agentuur saab teha
sinu heaks ? Kliki lugemiseks


ARTISTIDE KÜSIMUSED

Kes me oleme?
Paco Promotion on Kanada firma, mis on juriidiliselt registreeritud ( vt meie litsentsi ), töötame  meelelahutusaris alates aastast 2000. Teised arinimed, mida me õiguslikult kasutame  on PacoJobs.com ja Paco Agency. Aastate jooksul oleme laiendanud oma ari Euroopasse. Praegu meil on artistide (tantsijad, hostessid, lauljad, balletigrupid) juhatus Venemaal, Ukrainas, Rumeenias, Poolas, Bulgaarias, Eestis, Leedus, Ungaris, millel on otsene kooskõlastamine London - UK.

 
Riskid, mida sul on töötades otse klubiga (ilma Paco Agentuurita).
1)
 95% tantsijatest, hostessidest on üksi töötades sattunud halba situatsiooni ( mitte saanud katte oma palka) või vaga halba situatsiooni ( mitte saanud katte palka ning visatud valja klubi turvameeste poolt, kui nad on selle vastu protestinud). Kõrge riskiga riigid ilma agentuurita töötamiseks on Itaalia, Türgi, Kreeka, Portugal, Mehhiko, Saksamaa, isegi UK ja Austria.
2) Keegi  ei saa sind aidata kui sul on õigus.
3) 3) Saate halva kohtlemise osaliseks tüdrukute poolt, kellel on head suhted klubiga (klubi hoiab nende poole).

Hostessi töökohustused klubis?
Tervitada ja  lõbustada kliente  klubis – istudes nendega koos lauas.

Kas klubi palub sul olla klienidega intiimsuhetes?
EI, kindlasti mitte.

Kas ma vajan kogemusi, et kandideerida töökohtadele, mis on Paco Agentuuri kodulehel?
Eelnev töökogemus pole nõutud, mitmed klubid pakuvad treeninguid algajatele (küsi meilt!). Eelnev töökogemus on nõutud go go tantsijatelt, balletitantsijatelt, professionaalidelt.

Kuidas ma tean, et see on turvaline?
Me reisime alati esimesena klubidesse, enne, kui kirjutame alla lepingud ARTISTIDEGA ( fotod, videod  -  klubide ja majutuskohtade videod on filmitud meie poolt). Me hoolime sellest, et meie artistidel oleks turvaline töötada ja, et neil oleks head töötingimused. Me  teeme koostööd ainult tõsiste klubidega (hasti organiseeritud institutsioonid),   me kontrollime iga klubi põhjalikult ja me eemaldame klubid, kus töötajad ei ole rahul või paneme musta nimekirja klubid, kellega on probleeme.

Kas ma pean maksma ise oma lennupileti eest?
Jah, enamus töökohtadest, mis me pakume – sa pead maksma ise oma pileti eest või vähemalt 30% selle maksumusest , kui see on esimene kord meiega koostööd tehes (detaile saad näha igale klubile klõpsates)

Kas ma pean maksma majutuse eest?
Majutus reeglid on kirjas iga tööpakkumise juures. Mõned tööd sisaldavad majutust ja teistes kohtades sa pead maksma. Kui sa pead maksma, siis hind on vaga mõistlik ning majutus ei ole kunagi kaugel klubist , töökohast.

Kas keegi tuleb mulle lennujaama vastu, kui ma jõuan kohale? Kas keegi viib mind lennujaama kui ma lahkun?
Ja, keegi klubi töötajatest  tuleb sulle lennujaama vastu ning viib sind majutuskohani ning näitab sulle kuhu sa pead minema ja mis ajal pead minema.Samuti võib mõni klubi töötajatest sind viia lennujaama kui sa lahkud (enamusel juhtudest).

Mis juhtub kui ma jaan haigeks?
Kui sa ei ole inglise keelt raakivas riigis, siis seal on kindlasti inglise keelt raakivaid arste. Soovitav oleks teha endale tervise- ja reisikindlustus enne kui lahkud kodust.  Seda saab teha enamuses reisibüroodes.

Kas ma pean raakima selle maa keelt, kuhu tööle lahen?
Kindlasti on iga sõna võõrkeeles, mida tead sulle abiks igapaevaelus , kuid suures osas moodustavad klubide kliendid inglise keelt kõnelevatest inimestest ning valismaalastest.
Oskus olla viisakas ja õppida antud riigi keeles lauseid, mida kasutad tööl igapäevaselt tuleb sulle kindlasti rahaliselt kasuks.

Mul on sõber , kes tahab tulla minuga kaasa ja me tahame elada koos, kas see on võimalik?
Me alati proovime anda endast parima, et sa saaksid tunda ennast töötamise perioodil nii  mugavalt, kui võimalik, nii et see ei ole problem.  Kui sa tahad elada mõne oma sõbraga, kes sinuga kaasa tuleb, palun anna meile teada.

Kui kaua ma pean töötama?
Uue riigi kultuuri-ja tookeskkonnaga kohanemine ei juhtu uleoo. Maksimaalse viibimise pikkus sõltub viisa pikkusest. Mõnedel inimestel tuleb koduigatsus üsna kiiresti, teistel uldse mitte.Et  saaksid harjuda klubi ja selle susteemiga, saada tuttavaks kaastootajatega, omada pusikliente – me soovitame korraga tootada 8-12 nadalat sinu esimese reisi ajal. Me oleme muidugi paindlikud , seega sa void öelda meile, kui kaua sa soovid töötada ning me anname endast parima. Muidugi, kui sulle meeldib seal, milles me oleme kindlad, et meeldib, sa saad alati pikendada oma töötamise aega.

Mis ma peaksin kaasa võtma?
Allpool on toodud mõned soovitused, ilmselt on mõned asjad, mille olen jätnud kirjutamata:

- Sobivad riided – vaata internetist aastaaegade keskmisi temperatuure.
- Kott- et hoida oma raha ja pileteid tööajal.
- Voodipesud (kui klubi pakub majutust hotelis, siis pole seda vaja).
- Ratikud .
- Sõnaraamat-  on kena öelda inimestele, keda sa kohtad, nende emakeeles  - Kuidas läheb?
- Kõik vajalikud dokumendid – ara unusta oma passi, lennupileteid ja reisikindlustuse detaile enne kui lahkud majast!
- Sugulaste/sõprade telefoninumbrid ja aadressid ( pea meeles uurida järgi oma riigi kood koju helistamiseks)
- Sularaha/ krediitkaardid  - et sul oleks raha esimesteks päevadeks.

Kas ma saan kandideerida rohkem kui ühele tööle korraga?
Palun tunne ennast  vabalt ja  kandideeri nii paljudele töökohtadele kui sa tahad. Me saame sulle broneerida terve aasta, kui sa tahad ja sa void lihtsalt minna töökohast töökohta, riigist riiki.

Mis siis, kui mulle ei meeldi kohalik toit?
Kõik need töökohad on suuremates linnades, kus on kindlasti saada tavalist kiirtoitu ja ,kus asuvad ka rahvusvahelised restoranid,  samuti asuvad need kõik korterid supermarketite lähedal, kust saab osta rahvusvahelist toitu.

Kui palju raha ma saan teenida?
Sõltub sellest, millisele tööle sa kandideerid ning millisesse klubisse. Küsige parimaid rahateenimisvõimalusi meilt!

See kõik tundub suurepärane , kuidas ma saaksin  kandideerida?
Kõik, mis sa selleks tegema pead – mine taotluste lehele ja järgi juhiseid. Enne, kui kandideerite, palun veenduge, et teil on lisada taotlusele endast hiljuti tehtud pilte .  Kui teil ei ole ühtegi pilti, palun kandideerige siis, kui teil need on.  Pildid peavad naitama  nägu ja figuuri selgelt.

Mul on probleeme oma avalduse saatmisega, mida ma pean tegema?
Peamine põhjus, miks taotluse saatmine ei õnnestu on liiga suure suurusega pildid. Kui teil on võimalik, siis palun muutke piltide suurust või siis saatke pildid meilile office@pacojobs.com (lisage kindlasti oma ees- ja perekonnanimi).